Послуги автосервісу Заміна гальмівних колодок

Заміна гальмівних колодок

Вартість
від 400 грн
Час виконання
30 хвилин
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ
Нема світла? А ми працюємо для Вас від генератора!

Заміна гальмівних колодок: передніх та задніх відноситься до обов'язкових процедур у технічному обслуговуванні автомобіля. Гальмівні колодки - це одна з найважливіших частин гальмівної системи, яка дозволяє автомобілю реагувати на натискання педалі гальма швидко і при цьому зберігати керованість.


Якщо гальмівні колодки несправні, машина гірше реагуватиме на команду гальма, а сам процес гальмування супроводжуватиметься неприємним скреготом або вереском.

Дані ознаки вказують на те, що гальмівні колодки стерлися, і їх час міняти. Фахівці рекомендують замінювати гальмівні колодки після кожних 15 тисяч кілометрів пробігу. Це допоможе вам убезпечити та зробити комфортним гальмування.

При заміні гальмівних колодок зверніть увагу на їхню якість. Не варто економити, тому що неякісні колодки вам просто доведеться міняти частіше, а безпека руху при цьому зменшиться.

Процес заміни гальмівних колодок, будучи не складною операцією, має деякі тонкощі. Саме тому все ж таки краще довірити цю процедуру професіоналам.


Про поломки гальмівної системи кажуть:
  •     Веде машину у бік;
  •     "Провалення" педалі гальма;
  •     Нерівномірне зношування колодок;
  •     Занесення при гальмуванні.

На більшості автомобілів встановлено дискові механізми. У таких випадках заміна гальмівних колодок виконується комплектом. Тобто одразу ставлять 4 штуки.

Барабанні системи зустрічаються рідше. Тому фахівці радять робити заміну колодок разом із барабанами.

Фахівці автосервісу «АТМ автоцентр» надають кваліфіковані послуги із заміни гальмівних колодок. Ми використовуємо лише якісні комплектуючі та обладнання, що дозволяє нам надавати послуги незмінно високої якості.

Після того, як ви замінили гальмівні колодки, і автомобіль став відмінно реагувати на педаль гальма, не варто старатися з екстремальними гальмуваннями, адже термін служби колодок залежить від умов експлуатації. Для того, щоб продовжити термін служби гальмівних колодок необхідно:
  •     Скоротити до мінімуму різкі гальмування та гальмування на великій швидкості;
  •     Своєчасно звертатись на СТО для проведення діагностики гальмівної системи автомобіля.
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   
Схема проїзду.


Що ми пропонуємо