Послуги автосервісу Заміна зчеплення

Заміна зчеплення

Вартість
від 1300 грн
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ
Нема світла? А ми працюємо для Вас від генератора!

Зчеплення - це спеціальний механізм, який включає або вимикає передачу моменту, що крутить, коробки передач. Воно потрібне для плавного перемикання передач та для руху автомобіля з місця.


Несправності зчеплення добре діагностуються за зовнішніми ознаками. Разом з тим, одна зовнішня ознака може відповідати декільком несправностям зчеплення. Тому конкретні несправності зчеплення встановлюються, як правило, при його розбиранні.


Зовнішні ознаки:
 
 •         Неповне чи часткове виключення;
 •         неповне чи часткове включення;
 •         поява ривків у процесі роботи зчеплення;
 •         підвищені вібрації у момент включення зчеплення;
 •         нехарактерний шум у момент вимкнення зчеплення.


Заміна зчеплення на СТО АТМ Автоцентр – це запорука якості виконаних послуг, адекватної вартості та гарантії. Довіряйте свій автомобіль лише професіоналам!

Характерні несправності зчеплення:
 
 •         Поломка притискних пластин;
 •         Заклинювання вимикаючого приводу;
 •         Вихід з ладу фрикційних накладок;
 •         Повітря гідроприводу зчеплення;
 •         Викривлення вичавного диска;
 •         Сильний фізичний знос фрикційних накладок;
 •         Витік рідини з головного робочого циліндра.

Зчеплення працює за принципом тертя між дисками, що виникає при вичавленні педалі зчеплення.

Натискні диски з'єднані з двигуном, диск зчеплення на пряму з трансмісією. У момент відпускання педалі зчеплення, металеві пелюстки пружин щільно притискають між собою диск зчеплення та натискний диск.

В результаті цього з'єднання диски обертаються з однаковою та рівномірною кутовою швидкістю.

Поверхні диска зчеплення бувають різної шорсткості, залежно від сили, яку потрібно буде утримувати зчепленню. На цей показник також впливає і сила пелюсток пружини.

При вичавленні зчеплення гідравлічний поршень або трос пересувають вилку, яка впливає на положення вичавного підшипника, які безпосередньо притискаються до пружини натискного диска. Пружина завжди може притискати диск зчеплення до натискного диска. І в цей момент вилка зчеплення від'єднає трансмісію від двигуна.

Щодня нас чатують на небезпеку поломки автомобіля. Незважаючи на термін служіння Вашого транспортного засобу, Вам все ж таки може знадобитися допомога спеціалістів. І ми готові Вам її надати. Адже в нашому автосервісі діагностика та ремонт Вашого автомобіля проводяться на передовому устаткуванні висококваліфікованими майстрами.

Ми надаємо найширший список сервісних робіт, до яких входять: - заміна диска зчеплення; заміна вичавного підшипника у зчепленні; заміна або ремонт головного циліндра зчеплення, і, звичайно ж, багато іншого. І все це за прийнятними цінами.

Наш сервіс обслуговує усі сучасні автомобільні марки.

Всі наші майстри мають великий стаж роботи в цій сфері, що дозволяє відремонтувати та обслуговувати Вашу машину оперативно та якісно. Якщо ж у Вас раптом виникла така неприємність, як поломка диска зчеплення або циліндра зчеплення, звертайтесь до нас!

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   
Схема проїзду.


Що ми пропонуємо