Послуги автосервісу Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ

Вартість
від 1000 грн
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ
Нема світла? А ми працюємо для Вас від генератора!

Заміна ременя ГРМ – це дуже потрібна і дуже важлива послуга СТО. Ремінь газорозподільного механізму двигуна відповідає за правильну роботу клапанів. Клапани ж у свою чергу здійснюють регулювання упорскування палива безпосередньо в двигун, і відводять від нього відпрацьовані гази.

Головні причини обриву ГРМ

Найчастіше обрив трапляється через надмірну зношеність ременя або через не якісність самого елемента. Але є й низка інших факторів:
 
  •     Сталося заклинювання ролика чи помпи;
  •     Підклинив розподільний вал;
  •     Неправильна заміна ременя ГРМ;
  •     Інші неполадки та несправності.

Усі автолюбителі повинні усвідомлювати, що розрив ременя ГРМ свідчить про справді серйозну небезпеку. Адже це означає, що відбулося сильне навантаження двигуна внаслідок різкого зростання кількості обертів. А це говорить нам про те, що потрібно в найкоротший термін доставити машину на СТО для заміни ременя.

Звернувшись на СТО «АТМ автоцентр» для встановлення або заміни ременя ГРМ Ви, безумовно, можете бути впевненим у наступному:
 
  •     Всі виконані роботи виконуються строго відповідно до технічних рекомендацій виробника;
  •     Будуть дотримані всі необхідні технології у процесі ремонту;
  •     На СТО є все необхідне обладнання та інструмент для проведення якісних ремонтних робіт;
  •     Ми використовуємо лише оригінальні запчастини та ремені від перевірених постачальників зі світовим ім'ям;
  •     Ми надаємо офіційну гарантію на встановлені деталі та виконану роботу. Ви можете бути впевнені в якості та надійності установки ременя.

НАВІЩО НЕОБХІДНО ЗАМІНЯТИ РЕМІНЬ ГРМ?

Несправності в двигуні не можуть виникати власними силами і раптово. Причини їхньої освіти бувають різні.

У процесі тривалої експлуатації та роботи двигуна його складові деталі старіють та зношуються, відбуваються зміни у їхній геометрії. У зв'язку з цим необхідно періодично змінювати зношені деталі. Це стосується і ГРМ.

Усі необхідні роботи із заміни ременя або ланцюга газорозподільного механізму Ви зможете зробити у нашому автосервісі.

Недотримання регламентованих термінів із заміни ГРМ, неякісне обслуговування, робота двигуна з неробочою системою мастила та охолодження, гартальним запаленням та іншими проблемами обов'язково призводить до пошкодження самого двигуна. А ремонтні роботи коштують дуже дорого.

Несвоєчасна заміна ременя ГРМ призводить до дуже серйозних поломок у системі двигуна, на усунення яких піде багато часу та ресурсів.

Відповідно, оптимальним варіантом буде запобігти можливій поломці, і замінити ремінь заздалегідь. Заміну виготовляють із періодичними інтервалами, які прописані в сервісній книзі та рекомендовані виробником машини.

Зазвичай це проміжок між 50 та 110 тис. кілометрів пробігу. Не варто також змінювати ремінь ГРМ самому, адже Ви можете, сам того не підозрюючи, зменшити ресурс роботи двигуна неякісною установкою.

Хоча сама робота із заміни комплекту ГРМ здається не дуже складною, але щоб виконати заміну за встановленими нормами, необхідно знати кілька специфічних тонкощів, які сильно впливають на роботу нового ременя.


ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   
Схема проїзду.


Що ми пропонуємо