Послуги автосервісу Заміна мастила МКПП/АКПП

Заміна мастила МКПП/АКПП

Вартість
від 300 грн
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ
Заміна олії в АКПП

Нема світла? А ми працюємо для Вас від генератора!
Нормальне функціонування автоматичної коробки перемикання передач можливе лише за регулярної заміни масла. Несвоєчасне обслуговування може призвести до серйозних поломок. Періодичність заміни мастила в коробці автомат встановлена ​​окремо для кожної моделі залежно від пробігу – у середньому кожні 40-60 тисяч кілометрів. Серед ознак, якими можна визначити необхідність проведення заміни, можна виділити підвищений шум у роботі коробки, ривки при перемиканні передач, а також поява горілого запаху.

Види заміни

Заміна масла в автоматичній коробці може бути частковою або повною. Часткова виробляється шляхом природного зливу олії та заливкою нового. Серед особливостей цього способу:
 
 •     Зливається половина наявного обсягу.
 •     Залишки старої олії залишаються в агрегаті.
 •     Чищення не проводиться.
 •     За відсутності домішок у маслі можна обмежитися лише такою заміною.

Повна заміна масла в АКПП має на увазі не тільки його злив у повному обсязі, але й обов'язкове промивання. Під тиском витісняється старе масло, включаючи весь бруд, що утворився. Така робота можлива лише за наявності спеціального обладнання, тому вручну провести повну заміну олії неможливо.


Що міняти разом з олією

Разом з маслом, залежно від моделі авто, рекомендується провести чищення піддону, заміну фільтра, ущільнювальних кілець, а також прокладки. Це не обов'язкова процедура, але при належному догляді допомагає збільшити термін служби коробки.

Слід пам'ятати, що заміну масла в АКПП слід проводити не тільки при досягненні певного показника пробігу, але і раніше, у разі експлуатації автомобіля в режимах бездоріжжя, частому стоянні в пробках, пересуванні з причепом, а також при агресивній манері їзди. У цих випадках олія більш активно виробляє свій ресурс. Визначити необхідність проведення заміни можна за наведеними вище ознаками або за допомогою діагностики на СТО.


Заміна олії в МКПП

Заміна масла в механічній коробці передач є важливою складовою правильного догляду за автомобілем і повинна проводитися регулярно. Механічна коробка складається з безлічі деталей, які потребують мастила. Трансмісійна олія в процесі роботи піддається впливу тепла та тертя, що негативно впливає на захисні властивості його присадок. Також можливе попадання води та частинок заліза.

Щоб МКПП не ламалася і справно працювала, масло в ній потрібно міняти в середньому кожні 40-50 тис. км. пробігу навіть у нових автомобілях. Тип масла та його кількість підбирається залежно від моделі автомобіля, рекомендацій заводу виробника та стилю їзди.

Ознаки необхідної заміни

Міняти масло потрібно не тільки після досягнення ліміту пробігу, що рекомендується, але і у разі його сильного забруднення. Про необхідність передчасної заміни свідчать такі фактори:
 
 •     У процесі роботи коробки виникли сторонні шуми.
 •     Виявлено низький рівень олії.
 •     Під час перемикання швидкостей помітне "пробуксування" і коливання. Передачі стало складніше перемикати, ручка перемикання важко рухається.
 •     Масло змінило свій первісний колір та запах. У ньому з'явилися сторонні домішки та частки.

Якщо немає можливості або бажання самостійно перевіряти якість масла, то потрібно довіритися фахівцям СТО.

Причини частої заміни

Трансмісійне масло під час експлуатації піддається безлічі впливів. Серед основних причин його передчасної заміни можна назвати:
 •     Використання олії низької якості або невідповідного типу.
 •     Підвищені навантаження на авто через його експлуатацію в екстремальних умовах.
 •     Чи не дотримання термінів заміни.
 •     Критичні високі чи низькі температури.
 •     Часта їзда на дорогах з великою кількістю пилу та бруду.
 •     Занадто різке перемикання передач, неправильне керування автомобілем.

Самостійно змінити масло в МКПП досить складно. Наші фахівці зроблять таку роботу відповідно до правильної технології швидко та недорого.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   
Схема проїзду.


Що ми пропонуємо