Послуги автосервісу Перевірка авто перед покупкою на СТО

Перевірка авто перед покупкою на СТО

Вартість
від 200 грн
Час виконання
30 хвилин
Нема світла? А ми працюємо для Вас від генератора!

Процедура придбання нового авто та авто з пробігом потребує поглиблених знань усіх нюансів купівлі-продажу. Важливо переконатися у справному технічному стані транспортного засобу, і навіть зрозуміти, які є проблеми та недоліки. Впоратися з таким завданням без відповідного досвіду та спеціального діагностичного обладнання неможливо. Тільки комплексна діагностика автомобіля перед покупкою дозволяє переконатися в об'єктивності та чесності запропонованої продавцем ціни.


Ретельна перевірка основних вузлів та агрегатів

Компанія «АТМ автоцентр» надає послуги з передпродажної перевірки легкових транспортних засобів, надаючи отриману під час перевірки інформацію у вигляді звіту. Професійна допомога в оцінці дозволяє не тільки визначити технічний стан авто при покупці, а й перевірити його кузовні частини на предмет рихтування та фарбування. Наявність прихованих продавцем проблем часто дозволяє суттєво знизити заявлену вартість.

Перевірка авто перед покупкою на СТО:
 
  •     Участь транспортного засобу в аваріях
  •     Наявність факту перефарбовування кузова та кузовних частин
  •     Реальний пробіг авто навіть у разі скручування лічильника
  •     Ступінь зношеності основних вузлів та компонентів
  •     Наявність серйозних несправностей та поломок
  •     Несвоєчасне проходження ТО

Які послуги входять до діагностики автомобіля перед покупкою?

    
    1. Виїзд автоексперта в обумовлений час та місце
    Наш спеціаліст за попередньою домовленістю виїжджає до необхідного району міста для зустрічі з клієнтом. Гнучкий графік дозволяє домовитися практично на будь-який час та день тижня.
   
    2. Візуальний огляд щодо дефектів
    Зазвичай діагностика починається із зовнішнього огляду автомобіля з метою перевірки на наявність зовнішніх пошкоджень (сколів, подряпин, вм'ятин, а також слідів корозії). Будь-який дефект – це привід зниження ціни, тому транспортний засіб піддається ретельному огляду.
    
    3. Перевірка кузова за допомогою обладнання
    При перевірці кузова наш експерт застосовує товщиномір, що дозволяє перевірити, чи автомобіль перефарбовувався. Наявність невідповідностей може свідчити, що автомобіль побував у ДТП. Це є підставою для подальшої перевірки всіх кузовних елементів та подальшого зниження вартості продажу.
   
    4. Перевірка підкапотного простору
    Заглянувши під капот авто можна побачити, чи є патьоки, що свідчать про шланги і патрубки. Наявність олії в районі ДВЗ свідчить про проблеми кришки головки блоку циліндрів, а також клапанної кришки. Обов'язково перевіряється стан проводки, трубок та шлангів, рівня технічних рідин.
    
    5. Повна діагностика кермової системи
    Експерт перевіряє всі основні елементи кермового вузла, включаючи колонку, електропідсилювач/гідравлічний привід, тяги, наконечники, кермовий механізм, датчики.
    
    6. Комп'ютерна діагностика електронних систем
    За допомогою тестера, а також спеціального програмного забезпечення перевіряються електронні системи автомобіля. Це дозволяє виявити, чи всі датчики працюють коректно і правильно, від чого багато в чому залежить безпека пересування, а також показники потужності, тяги та швидкості.
    
    7. Перевірка салону та внутрішніх систем
    Від стану салону багато в чому залежить не тільки комфорт водія та пасажирів, а й ціна автомобіля, тому уважно оглядаються деталі інтер'єру. До уваги береться оббивка салону, стан пластикових панелей та інших оздоблювальних матеріалів.
 
    8. Перевірка документів на автомобіль
    Найважливіший пункт комплексної діагностики дозволяє перевірити юридичну чистоту транспортного засобу. Наш експерт не тільки ретельно вивчаєте ПТЗ, але також перевіряє авто по базі ДАІ та банків на наявність обтяжень та обмежень.
    * Перевірка історії з VIN, та перевірка застав, оплачується окремо
    
    9. Проведення тест-драйву перед покупкою
    Для оцінки ходових та швидкісних характеристик, керованості автомобіля та інших показників на автомобілі обов'язково потрібно проїхати. Наш спеціаліст допоможе перевірити ходові якості машини.
 
    10. Підготовка повного висновку щодо перевірки
    Заключний етап – це підготовка звіту про проведену перевірку, в якій зазначаються отримані в ході діагностики дані та надаються рекомендації щодо придбання авто та відповідності заявленої продавцем вартості.


ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   
Схема проїзду.


Що ми пропонуємо