Послуги автосервісу Заміна гальмівних дисків

Заміна гальмівних дисків

Вартість
від 400 грн
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ
Нема світла? А ми працюємо для Вас від генератора!

Заміна гальмівних дисків в СТО «АТМ автоцентр», додатково включає додаткові процедури. Зокрема, детальну діагностику гальм, за допомогою якої можна виявити та усунути дрібні проблеми, які досі були непомітні непідготовленому водієві.


Ознаки несправної гальмівної системи визначити досить легко:
 
  •     поява скрипу в момент натискання гальма;
  •     збільшення ходу педалі гальма (провалювання);
  •     значне зменшення рівня наявності рідини у головному гальмівному баку;
  •     в момент натискання гальма утворюється биття і машину відводить убік.

Причини появи цих несправностей в автомобілі можна визначити візуальним оглядом. Достатньо подивитися на стан деталей та механізмів, зокрема рівнем зносу гальмівних колодок та дисків. За результатами огляду можна вирішити необхідність заміни гальмівних дисків чи колодок.

За його результатами приймається рішення - чи потрібно поміняти гальмівні колодки або потрібна заміна гальмівних дисків.


КОЛИ НЕОБХІДНО ПРИСТУПИТИ ДО ЗАМІНИ ГАЛЬМОВИХ ДИСКІВ?

Відповідь може бути представлена ​​у двох варіантах:

Перший - він підійде тим автолюбителям, які хочуть зробити тюнінг своєї гальмівної системи, або злегка її покращити, встановивши гальмівні диски, що вентилюються.

Другий - це проведення необхідного ремонту гальмівних дисків, які вже вийшли з ладу. Це можливо через природне зношування, або від отримання механічного пошкодження.

Не варто намагатися подовжити термін експлуатації установкою гальмівних колодок. Так прийнято робити, аби не допустити провалу поршня гальмівного циліндра. Що вдасться внаслідок цього складно передбачити, і не варто це відчувати на своєму автомобілі.

Основні поради фахівців:
 
  •     Найкраще купувати гальмівні колодки та диски безпосередньо на СТО. Тоді ви отримуєте гарантію на роботу і на самі автозапчастини в одному місці. Не варто ризикувати та економити на гальмівній системі.
  •     Варто контролювати свій стиль їзди. Не варто часто вдаватися до екстреного гальмування, адже це призводить до посиленого зношування елементів гальмівної системи.

І цілком логічно, що дешевше та вигідніше проводити періодичну діагностику, і при необхідності ремонт гальмівних дисків, ніж ремонтувати наслідки.

Результатом вашого зневажливого ставлення до стану гальм, зокрема до товщини гальмівних дисків, може стати вихід з ладу робочих циліндрів.

Адже, погодьтеся, простіше і дешевше для сімейного бюджету, систематично проводити діагностику гальмівних дисків, і вчасно вжити заходів, ніж ремонтувати наслідки.


ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   
Схема проїзду.


Що ми пропонуємо