/var/www/che33d236f/www/atm-autocentr.com.ua/temp/blogs/metatags_138.txt Балансування на стенді HUNTER Road Force Elite | Балансування коліс Академмістечко, Кільцева дорога, Святошин, Борщагівка, Нивки, Київ | СТО АТМ АВТОЦЕНТР
Блог Балансування коліс Іноваційне балансування в АТМ Автоцнтр, на унікальному стенді HUNTER Road Force Elite

Іноваційне балансування в АТМ Автоцнтр, на унікальному стенді HUNTER Road Force Elite

02.05.2024
рубрика: Балансування коліс
переглядів: 299

Балансувальний стенд V покоління із унікальною функцією віброконтролю серії HUNTER Road Force Elite®. Унікальність стенду полягає в навантажувальному ролику, що імітує вплив дорожнього покриття на колесо. Навантаження зусилля якого до 567 кг. Навіть після якісної процедури регулювання кутів установки коліс (розвал-сходження) та якісного балансування коліс, може виникнути поширена проблема: вібрація у кермі та відведення автомобіля убік.

Балансувальний верстат RFE в покроковому режимі допоможе визначити проблемні місця шини та диска, і покаже детальні інструкції щодо їх усунення. Верстат визначає радіальний вплив та дисбаланс, спровоковані силовою неоднорідністю покришки колеса, биттям диска та покришки, неправильним встановленням бортів покришки на диск колеса.

Балансувальний стенд віброконтролю HUNTER RFE оснащений лазерами, що замінюють стандартні важелі. В автоматичному режимі вимірює і вводить ширину, діаметр, глибину, розташування спиць диска колеса, ручний вибір розташування грузика. За допомогою запатентованої технології SmartWeight® кількість вантажів, що використовуються для балансування, зменшується на 40%, що дозволяє досягти економії матеріалу та грошових коштів.

Балансувальний стенд HUNTER RFE опціонально оснащується зручним додатковим лазерним покажчиком HummerHead®, який дозволяє з точністю до одного міліметра встановити балансувальні вантажі. Висвітлення внутрішньої сторони колеса полегшує кріплення вантажів на диск. Інтегрована станція підкачування коліс дозволяє проконтролювати тиск у шині. Функція автоматичного підвищення кожуха прискорює роботу механіка.

Все це разом збільшує якість та швидкість послуг, що виконуються!

ATM АВТОЦЕНТР

СТО. Діагностика, ТО, ремонт автомобілів.


Залишити коментар