/var/www/che33d236f/www/atm-autocentr.com.ua/temp/blogs/metatags_130.txt 3D Розвал-сходження Chevrolet (Шевроле) | Академмістечко, Кільцева дорога, Святошин, Борщагівка, Нивки, Київ | СТО АТМ Автоцентр
Блог Розвал-сходження Розвал-сходження Chevrolet (Шевроле)

Розвал-сходження Chevrolet (Шевроле)

04.05.2024
рубрика: Розвал-сходження
переглядів: 44

Діагностика на 3D стенді дозволяє перевірити не тільки кут установки коліс, а й:
 
  •          Виліт, ширину та діаметр автомобільних дисків;
  •          Поточний стан підвіски;
  •          Положення осей коліс.


Важливість перевірки даних параметрів, особливо стану підвіски, складно переоцінити. Вони безпосередньо впливають на керованість транспортним засобом, його маневреність. Своєчасне виявлення всіх несправностей та їх усунення - запорука безпеки водія та комфортної їзди дорожніми покриттями будь-якого типу.


Розвал-сходження на автомобілі Chevrolet (Шевроле) необхідно проводити з кількох причин:
  •      Підвищується курсова стійкість, тобто. при прямолінійному русі автомобіль не вестиме убік.
  •      Автомобіль стане більш слухняним в управлінні, більш маневреним, зменшиться ймовірність знесення осі, що може призвести до некерованого занесення.
  •      При якісно виконаних роботах з регулювання розвал-сходження коліс Вашого автомобіля, знижується витрата палива, а також продовжується термін служби автомобільних шин.


Послуга розвал-сходження коліс Chevrolet (Шевроле) є діагностикою кута установки коліс на спеціальному стенді. Фахівець перевіряє:

Сходження. Це кут між площиною обертання колеса та поздовжньою віссю автомобіля. Тобто якщо віртуально «розпиляти» дно рівною вертикальною лінією, колеса повинні обертатися в площині, строго паралельній цій лінії. Відхилення від цієї паралелі під кутом називають негативним чи позитивним сходженням.

Розвал. Це кут між площиною обертання колеса та вертикаллю. Тобто колесо повинно обертатися строго вертикально, не відхиляючись у сторони, щоб центральна лінія колеса, що обертається, утворювала перпендикулярну дорозі лінію.

Кастер. Це поздовжній нахил осі повороту. Іншими словами — кут між вертикаллю і віссю повороту колеса, що обертається в площині, яка паралельна поздовжній осі. Цей параметр рідко потребує регулювання, на відміну від розвалу і сходження.


Наша компанія проводить регулювання розвал-сходження для автомобілів Chevrolet (Шевроле)

ATM АВТОЦЕНТР

СТО. Діагностика, ТО, ремонт автомобілів.


Залишити коментар