Статті Заміна свічок запалювання у Києві

Заміна свічок запалювання у Києві

Заміна свічок запалювання у Києві
Заміна свічок запалювання

Свічки запалювання є одним із компонентів двигуна, про які багато людей знають дуже мало, за винятком того факту, що вони необхідні для роботи двигуна. Багато людей знають, як працює двигун внутрішнього згоряння, але насправді лише деякі механіки мають глибокі знання про те, як свічки запалювання можуть впливати на роботу автомобіля.

Щоб зрозуміти, коли необхідно замінити свічки, нам потрібно детальніше розглянути роль свічок запалювання в роботі двигуна.

Без правильно працюючої свічки запалювання двигун вашого автомобіля не працюватиме. Як випливає з назви, свічка запалювання утворює іскру, що викликає запалення суміші повітря та палива. Іскра протікає через електричний струм між двома клемами, які розташовані досить близько, щоб електрика могла пройти через них, але не настільки близько, щоб вони стикалися. Запалення суміші призводить до вибуху, який штовхає поршні вашого двигуна, створюючи потужність для приведення автомобіля в рух.

Хоча свічки запалення є обов'язковим компонентом, їх необхідно міняти через 30000-60000 кілометрів. Навіть коли необхідна заміна, свічки запалення коштують недорого, встановлення нових свічок запалювання не потребує великих витрат часу для кваліфікованих механіків.

Які симптоми несправності свічок запалювання?

Якщо термін служби ваших свічок запалювання добігає кінця, при керуванні ви можете стикатися з низкою проблем:

· Ваш автомобіль може погано працювати на холостому ходу, може відчуватися підстрибування або трясіння під час роботи двигуна.
· Ваш двигун може смикатися при прискоренні.
· Ви можете відчути, що машині не вистачає потужності, навіть якщо ви сильно натискаєте на педаль газу.
· Ви можете почути дивний запах від двигуна.
· Можливо, у вас виникають труднощі при заводі машини.

У кожному з цих випадків, можливо, що ваші свічки запалювання не виробляють досить сильної іскри для ефективного займання паливних сумішей.

Нарешті, якщо ви помітили, що витрата палива різко збільшилася без очевидної причини, можливо, настав час встановити новий комплект свічок запалювання.

Що відбувається після встановлення нових свічок запалювання?

Після встановлення нового комплекту свічок запалювання це повинно призвести до правильного згоряння палива у двигуні. Ваш автомобіль повинен завестися при першому повороті перемикача, і ви помітите покращення паливної економічності, плавнішу їзду та прийнятну потужність при прискоренні.

Новий комплект свічок запалювання може підвищити ефективність використання палива до 30%, а це означає, що це корисно як для довкілля, так і для гаманця.

Якщо вам необхідно замінити свічки запалювання, зверніться на СТО АТМ автоцентр, де наш менеджер підбере свічки до Вашого автомобіля відповідно до вимог заводу-виробника, а наші механіки замінять їх.